Elektra

Moderatoriai: SuperLapeSnape, SsniKeR

Standartinė L&M » 15 Sau 2008, 09:59

Sveiki turiu ir as pastaba del elektros, nesuprantu kodel kaimynai iki siol naudojasi elektra is bendru patalpu, negi iki siol nesugebejo susitvarkyti su RST, kodel mes paskui turessim moketi uz bendru patalpu elektra, kalbu apie 2 namo B laiptine, nes vakar vakare 2, 3, 8 auktuose kaimynai buvo pasijunge elektra is koridoriu :evil:
L&M
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 20 Lap 2007, 16:53
Miestas: 2N 8B-3

Standartinė Munchiss » 15 Sau 2008, 10:08

L&M rašė:Sveiki turiu ir as pastaba del elektros, nesuprantu kodel kaimynai iki siol naudojasi elektra is bendru patalpu, negi iki siol nesugebejo susitvarkyti su RST, kodel mes paskui turessim moketi uz bendru patalpu elektra, kalbu apie 2 namo B laiptine, nes vakar vakare 2, 3, 8 auktuose kaimynai buvo pasijunge elektra is koridoriu :evil:


Chia jau zmogaus sazines reikalas. 7 aukste irgi matau pasijunge nuo bendros bet nera taip pikta nes nieko nera daroma, bo butas yra pardavinejamas ir apdaila net nepradeta daryti
Vartotojo avataras
Munchiss
 
Pranešimai: 277
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 16:57
Miestas: Vilnius 2N-B7-2

Standartinė parampampam » 15 Sau 2008, 10:14

[quote="L&M"]Sveiki turiu ir as pastaba del elektros, nesuprantu kodel kaimynai iki siol naudojasi elektra is bendru patalpu, negi iki siol nesugebejo susitvarkyti su RST, kodel mes paskui turessim moketi uz bendru patalpu elektra, kalbu apie 2 namo B laiptine, nes vakar vakare 2, 3, 8 auktuose kaimynai buvo pasijunge elektra is koridoriu :evil:[/quote


Jo jo ir man tas rupi.

Vakar 1.30 nakties buvau uzbeges i 3 auksta del grezimo i sienas garso.nervai neatlaike :twisted: tai dar paklausiau kodel naudoja bendra elektra. atsakymas buvo pasirasiau su RST, bet nezinau del ko naudoju bendra :twisted:
parampampam
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 13:24
Miestas: Nr.17-40

Standartinė SsniKeR » 15 Sau 2008, 10:14

L&M rašė:Sveiki turiu ir as pastaba del elektros, nesuprantu kodel kaimynai iki siol naudojasi elektra is bendru patalpu, negi iki siol nesugebejo susitvarkyti su RST, kodel mes paskui turessim moketi uz bendru patalpu elektra, kalbu apie 2 namo B laiptine, nes vakar vakare 2, 3, 8 auktuose kaimynai buvo pasijunge elektra is koridoriu :evil:


nemanau jog zmones tiap taupo ;) greiciausiai nera galimybes pasijungti is buto.
Juk kai pats naudojai elektra i bendru patalpu sitie kaimynai irgi mokejo uz tavo isnaudota energija, nors greiciausiai patys tuo metu ten nedirbo.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė SsniKeR » 15 Sau 2008, 10:16

parampampam rašė:
L&M rašė:Sveiki turiu ir as pastaba del elektros, nesuprantu kodel kaimynai iki siol naudojasi elektra is bendru patalpu, negi iki siol nesugebejo susitvarkyti su RST, kodel mes paskui turessim moketi uz bendru patalpu elektra, kalbu apie 2 namo B laiptine, nes vakar vakare 2, 3, 8 auktuose kaimynai buvo pasijunge elektra is koridoriu :evil:[/quote


Jo jo ir man tas rupi.

Vakar 1.30 nakties buvau uzbeges i 3 auksta del grezimo i sienas garso.nervai neatlaike :twisted: tai dar paklausiau kodel naudoja bendra elektra. atsakymas buvo pasirasiau su RST, bet nezinau del ko naudoju bendra :twisted:


o ko nervai nelaike? del grezimo 1.30? as manau cia normalu, zmones skuba isirengti, kitaip gal neturi kada grezti. Pykti nereiketu, juk namas dar nepripazintas itnkamu gyventi, na nebent galima paprasyti kad tokius darbus atidetu kitam laikui.
del elektros tai keistai :D
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Ievoskinas » 15 Sau 2008, 10:18

Aisku suprantama, kad zmones nori kuo greiciau persikelti, bet grezti 1.30 nakties?!..... Nu nezinau ar buciau laiminga kaimynu vietoj
Vartotojo avataras
Ievoskinas
 
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 05 Sau 2008, 12:26
Miestas: B5

Standartinė L&M » 15 Sau 2008, 10:20

tai as suprantu, tik klausimas, kodel per tiek laiko nesusitvarko, nes sutik dauguma jau tikrai turi, normalia elekra, beto, po naujuju jau praejo nemazai laiko tai per tiek laiko galima buvo susitvarkyti su RST. beto uz elektra kolkas mokejome viena karta ir aisku mano muomone tikrai nedaug, bet visgi laikas butu jau susitvarkyti :roll:
L&M
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 20 Lap 2007, 16:53
Miestas: 2N 8B-3

Standartinė SsniKeR » 15 Sau 2008, 10:21

Ievoskinas rašė:Aisku suprantama, kad zmones nori kuo greiciau persikelti, bet grezti 1.30 nakties?!..... Nu nezinau ar buciau laiminga kaimynu vietoj


na as irgi nebuciau laimingas gyvendamas naujajam bute, kai man grezia virs galvos 1.30. As sneku apie toleranciaja ir supratima. Nuo namo pripazinimo tinkamu gyventi dienos, tokiu dalyku netoleruosiu, bet kol kas reikia suprasti vieniems kitus. Manau kad dar grezimo bus daug ir ilgai, visgi nemazai butu dar neirengta.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Vikute-Arunas » 15 Sau 2008, 11:46

SsniKeR rašė:
Ievoskinas rašė:Aisku suprantama, kad zmones nori kuo greiciau persikelti, bet grezti 1.30 nakties?!..... Nu nezinau ar buciau laiminga kaimynu vietoj


na as irgi nebuciau laimingas gyvendamas naujajam bute, kai man grezia virs galvos 1.30. As sneku apie toleranciaja ir supratima. Nuo namo pripazinimo tinkamu gyventi dienos, tokiu dalyku netoleruosiu, bet kol kas reikia suprasti vieniems kitus. Manau kad dar grezimo bus daug ir ilgai, visgi nemazai butu dar neirengta.

Vat butent, kad ir namas nepripazintas tinakmu gyventi, bet turekime vieni kitiems pagarbos. Kaip bebutu, 23val. vakaro pradeda kalti, grezti ir t.t...Cia bendraujantiems, daugumai zinoma, kad jau ne viena seima isikurusi, ir gyvena. Tad pagarbos ir tolerancijos vieni kitiems.
Vikute-Arunas
 
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 14 Lap 2007, 14:05
Miestas: Nr.17-40

Standartinė Ricardas » 15 Sau 2008, 12:31

Raituzas rašė:Sveiki kaimynai,
papasakosiu ir savo vargus su elektra :(
Pajungus elektra paaiskejo, kad miegamajame ir virtuveje neveikia keletas razeciu. Aisku iskvietus Hannerio elekrikus, jie apkaltino mane, kad lindau i elektr. skydine ir dabar pats ieskociau kur kas blogai. I skydine tai tikrai nieks pas mane nelindo. Paprases elektros laidu isvedziojimo ispildomaja, jau antra savaite is ju negaliu prisiprasyti, jie tvirtina, gal parketo klojejai kai dejo parketa paeme ir kur pragreze. Galu gale, pavyko pamatyti tokio pat buto laidu isvedziojima pas kaimynus ir turiu itarima, kad hannerio gipsininkai daridami pertvaras, galejo kur ir pragrezti laida. Siuo metu viso buto apdaila pilnai padaryta, o Hannerio berniukai, dabar zadejo ateit rytoj ieskoti ir griauti man sienas. Tai ziuresim kaip viskas baigsis.


Man labai panasias problemas issprende Hanner elektrikai ir gana operatyviai.. turi jie prietaisiuka sienose laidu ieskoti, tad nesunkiai rado gipskartonio pertvarose pasimetusius laidus. o sienu negriove - istrauke pro skyle - tai razeciu turiu dabar daugiau nei reikia :)
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė SsniKeR » 15 Sau 2008, 12:58

Ricardas rašė:
Raituzas rašė:Sveiki kaimynai,
papasakosiu ir savo vargus su elektra :(
Pajungus elektra paaiskejo, kad miegamajame ir virtuveje neveikia keletas razeciu. Aisku iskvietus Hannerio elekrikus, jie apkaltino mane, kad lindau i elektr. skydine ir dabar pats ieskociau kur kas blogai. I skydine tai tikrai nieks pas mane nelindo. Paprases elektros laidu isvedziojimo ispildomaja, jau antra savaite is ju negaliu prisiprasyti, jie tvirtina, gal parketo klojejai kai dejo parketa paeme ir kur pragreze. Galu gale, pavyko pamatyti tokio pat buto laidu isvedziojima pas kaimynus ir turiu itarima, kad hannerio gipsininkai daridami pertvaras, galejo kur ir pragrezti laida. Siuo metu viso buto apdaila pilnai padaryta, o Hannerio berniukai, dabar zadejo ateit rytoj ieskoti ir griauti man sienas. Tai ziuresim kaip viskas baigsis.


Man labai panasias problemas issprende Hanner elektrikai ir gana operatyviai.. turi jie prietaisiuka sienose laidu ieskoti, tad nesunkiai rado gipskartonio pertvarose pasimetusius laidus. o sienu negriove - istrauke pro skyle - tai razeciu turiu dabar daugiau nei reikia :)


pasakyciau as ka jie man su tuo aparaciuku nustate ir ka to pasekoje padare :D
bet tiek to, nenuteikinesiu neigiamai. Pasakysiu tik tiek kad lietuvoje nebeliko normaliu darbininku, visi isnagleje, lupa pinigus o dirbti tingi, jeigu dirba tai atbulom rankom. Reikia stoveti uz nugaros, tai tada padaro kaip reikia ;]

P.S. tas aparatas vadinasi Generatorius ir Skaneris.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Raituzas » 15 Sau 2008, 23:20

na veikia jau pas mane rozetes. Hannerio elektrikai is pradziu zaide su tuo generatoriumi-skaneriu, bet kad per parketa kaip supratau jiems nelabai ka rode, tai prastrobavo pora grioveliu sienoj ir pratese nauju laidu. Beje dar ir su vonios ventiliatoriumi buvo prigribave, bet irgi atitaise aciu dievui ir man :)
Raituzas
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 03 Sau 2008, 00:55
Miestas: Bajoru kelias 3namas C4-2

Standartinė gorilaz » 16 Sau 2008, 13:35

SsniKeR rašė:
parampampam rašė:
L&M rašė:Sveiki turiu ir as pastaba del elektros, nesuprantu kodel kaimynai iki siol naudojasi elektra is bendru patalpu, negi iki siol nesugebejo susitvarkyti su RST, kodel mes paskui turessim moketi uz bendru patalpu elektra, kalbu apie 2 namo B laiptine, nes vakar vakare 2, 3, 8 auktuose kaimynai buvo pasijunge elektra is koridoriu :evil:[/quote


Jo jo ir man tas rupi.

Vakar 1.30 nakties buvau uzbeges i 3 auksta del grezimo i sienas garso.nervai neatlaike :twisted: tai dar paklausiau kodel naudoja bendra elektra. atsakymas buvo pasirasiau su RST, bet nezinau del ko naudoju bendra :twisted:


o ko nervai nelaike? del grezimo 1.30? as manau cia normalu, zmones skuba isirengti, kitaip gal neturi kada grezti. Pykti nereiketu, juk namas dar nepripazintas itnkamu gyventi, na nebent galima paprasyti kad tokius darbus atidetu kitam laikui.
del elektros tai keistai :D


ar ketini prisistatyti kada nors? kas per vienas ir is kur?
Vartotojo avataras
gorilaz
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 17 Lap 2007, 19:15
Miestas: 1N A6-3

Standartinė Raituzas » 20 Sau 2008, 15:34

Sveiki, noriu jusu nuomones.
3 namo vidiniame kiemelyje pastoviai dega sviesa ir diena ir nakti?
Taip pat pastoviai dega ir laiptinese sviesa. Negi reikalinga diena laiptineje sviesa, kai yra padarytos tokios erdvios laiptines?
Mano supratimu turetu buti arba sviesos jutiklis kuris reaguotu i lauke esanti apsvietima arba blogiausiu atveju turetu buti taimeris, kuris ir laiptines ir lauko apsvietima ijungtu tik vakare.
Tuos pacius klausimus uzdaviau Hanner atstovei p.Jurgai, bet kaip visada atsakymo nesulaukiau :(
Raituzas
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 03 Sau 2008, 00:55
Miestas: Bajoru kelias 3namas C4-2

Standartinė klanas » 20 Sau 2008, 16:52

Jau n kartu buvo apie tai diskutuota n temose.
Vartotojo avataras
klanas
 
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 14 Lap 2007, 22:09
Miestas: Bajoru kelias 17-23

Standartinė SsniKeR » 20 Sau 2008, 17:50

klanas rašė:Jau n kartu buvo apie tai diskutuota n temose.


Jau nebedega, sutvarke fotoelementus. Vakare isiziebia kai sutemsta.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Vikute-Arunas » 21 Sau 2008, 16:30

gorilaz rašė:
SsniKeR rašė:
parampampam rašė:
L&M rašė:Sveiki turiu ir as pastaba del elektros, nesuprantu kodel kaimynai iki siol naudojasi elektra is bendru patalpu, negi iki siol nesugebejo susitvarkyti su RST, kodel mes paskui turessim moketi uz bendru patalpu elektra, kalbu apie 2 namo B laiptine, nes vakar vakare 2, 3, 8 auktuose kaimynai buvo pasijunge elektra is koridoriu :evil:[/quote


Jo jo ir man tas rupi.

Vakar 1.30 nakties buvau uzbeges i 3 auksta del grezimo i sienas garso.nervai neatlaike :twisted: tai dar paklausiau kodel naudoja bendra elektra. atsakymas buvo pasirasiau su RST, bet nezinau del ko naudoju bendra :twisted:


o ko nervai nelaike? del grezimo 1.30? as manau cia normalu, zmones skuba isirengti, kitaip gal neturi kada grezti. Pykti nereiketu, juk namas dar nepripazintas itnkamu gyventi, na nebent galima paprasyti kad tokius darbus atidetu kitam laikui.
del elektros tai keistai :D


ar ketini prisistatyti kada nors? kas per vienas ir is kur?

parampampam-mano vyrelis, pradzioj prisitatem abu, o po to jis prisijunge dar atskirai :) Ar ant siedeles ramiau liko? :P
Vikute-Arunas
 
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 14 Lap 2007, 14:05
Miestas: Nr.17-40

Standartinė Munchiss » 28 Sau 2008, 13:16

Turiu klausima del automatu kurie stovi pries skaitiklius parkinge. Kieno atsakomybes zonoje jie yra ar RST, ar Hanner'io, ar mano kaip vartotojo?
Vartotojo avataras
Munchiss
 
Pranešimai: 277
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 16:57
Miestas: Vilnius 2N-B7-2

Standartinė SsniKeR » 28 Sau 2008, 16:07

Munchiss rašė:Turiu klausima del automatu kurie stovi pries skaitiklius parkinge. Kieno atsakomybes zonoje jie yra ar RST, ar Hanner'io, ar mano kaip vartotojo?


musu nuosavybe yra tinklai ir automatika bute. visa kita yra RST nuosavybe, hanneris siuo atveju tikrai neturi su tuo nieko bendro.
isivaizduok jeigu hanneris dabar visus savo pastatytu namu skydines priziuretu ;]
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Munchiss » 28 Sau 2008, 16:08

SsniKeR rašė:musu nuosavybe yra tinklai ir automatika bute. visa kita yra RST nuosavybe, hanneris siuo atveju tikrai neturi su tuo nieko bendro.
isivaizduok jeigu hanneris dabar visus savo pastatytu namu skydines priziuretu ;]


Tinklai tai nuo skaitiklio ar tik buto viduje?
Vartotojo avataras
Munchiss
 
Pranešimai: 277
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 16:57
Miestas: Vilnius 2N-B7-2

Standartinė Ricardas » 28 Sau 2008, 16:58

sutartyje su RST nurodyta, kad ju nuosavybes ribos yra iki skaitiklio ir skaitiklis. Automatai stovi uz skaitiklio, tad cia musu nuosavybe.
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė Munchiss » 29 Sau 2008, 11:13

SsniKeR rašė:musu nuosavybe yra tinklai ir automatika bute. visa kita yra RST nuosavybe, hanneris siuo atveju tikrai neturi su tuo nieko bendro.
isivaizduok jeigu hanneris dabar visus savo pastatytu namu skydines priziuretu ;]


O garantija juk turi buti taikoma. Pas mane sudege 1 faze automate kuris yra prie skaitikliu. Pataisykit mane jei klystu bet ta dalyka turetu sutvarkyti tie kuriu sukis yra "kokybe ir garantija" ar kazkaip ten panasiai
Vartotojo avataras
Munchiss
 
Pranešimai: 277
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 16:57
Miestas: Vilnius 2N-B7-2

Standartinė SsniKeR » 29 Sau 2008, 14:26

Munchiss rašė:
SsniKeR rašė:musu nuosavybe yra tinklai ir automatika bute. visa kita yra RST nuosavybe, hanneris siuo atveju tikrai neturi su tuo nieko bendro.
isivaizduok jeigu hanneris dabar visus savo pastatytu namu skydines priziuretu ;]


O garantija juk turi buti taikoma. Pas mane sudege 1 faze automate kuris yra prie skaitikliu. Pataisykit mane jei klystu bet ta dalyka turetu sutvarkyti tie kuriu sukis yra "kokybe ir garantija" ar kazkaip ten panasiai


garantija turi buti taikoma, kreipkis i CS.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė klanas » 29 Sau 2008, 22:42

Man nudege ventiliatoriaus takeliai, sutvarke pajungiau vel nudege. Tada pamatavo itampa 237 V, kaip ir perdidele. Sako kadangi namas nepilnai apkrautas visko gali buti.
Vartotojo avataras
klanas
 
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 14 Lap 2007, 22:09
Miestas: Bajoru kelias 17-23

Standartinė SsniKeR » 29 Sau 2008, 23:51

klanas rašė:Man nudege ventiliatoriaus takeliai, sutvarke pajungiau vel nudege. Tada pamatavo itampa 237 V, kaip ir perdidele. Sako kadangi namas nepilnai apkrautas visko gali buti.


nu nu...nudegs man tai buitines technikos uzh 15 tukst. Lt, tai sakys "nu buna"? i teisma juos, namas priduotas, reiskia tinkamas eksploatuoti!
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

AnkstesnisKitas

Grįžti į I-as etapas (Bajoru kelio 15, 17, 19)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių