7-namo diskusija

Moderatoriai: SuperLapeSnape, Raymond, Vytis

Re: 7-namo diskusija

Standartinė dasa » 20 Sau 2009, 16:45

Audrius rašė:Dabar aisku del ko tie parkingai uzdengti, o del termovizijos tai buvau atsivezes termovizoriu ir ziurejau ar nera kazkur salcio tiltu bet cia pries pradedant gyvent bute tai lyg ir nesimate vietu kad butu izoliacija nesudeta aisku reiketu palyginti su kaimynu sienom ir paziuret ar vienoda ta izoliacija sudeta to nedariau gal ir verta pasitikrinti...

Šiaip manau turėtų ir taip jaustis, jei kur šaltis prasiskverbia. Žinau, kad gali būti langų apačioje blogai termoizoliacija sudėta (tiesiog nupjovė per daug makroflekso, kuriuo lango rėmas užsandarintas, ar per mažai pripūtė jo). Pvz., pas mus prie balkonų durų nuo grindų tas šaltis eina, tiesiog jaučiasi ranką pridėjus.
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: 7-namo diskusija

Standartinė Gytis&Vilma » 21 Sau 2009, 09:23

Sveiki, kaimyneliai!
Neaisku kaip del kitu laiptiniu, bet A korpuse tai tikrai kazkas nakti tikrino ar durys uzrakintos. Tai pirmas kartas per kokius pora menesiu. Norisi tiketi, kad koks "siltas" kaimynas :) duris sumaise, bet... Kada visa tai ivyko, negaliu pasakyt, bet pagal akivaizdzius pazymius, tai ivyko. Zodziu prasides idomybes :evil: Butu labai gerai tam uzbegti uz akiu!!
Gytis&Vilma
 
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 16:32
Miestas: 7N

Re: 7-namo diskusija

Standartinė Jolitux » 21 Sau 2009, 18:02

sianakt tikrai ne ''siltas'' kaimynas buvo uzsukes, o kazkas su negerais ketinimais, nes ir sestam name apsilanke apie trecia nakties. :x tos idomybes jau seniai prasideje ir manau ju tik dauges...
Vartotojo avataras
Jolitux
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 16 Sau 2008, 15:49
Miestas: Vilnius

Re: 7-namo diskusija

Standartinė Ricardas » 22 Sau 2009, 13:57

TAiP. del sios priezasties as net nakciai signalizacija ijungiu SLEEP funkcija.. musu ir ne karta tikrino.
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Re: 7-namo diskusija

Standartinė Prano Tėtis » 04 Vas 2009, 23:12

Sveiki kaimynai, norėjau paklausti kaip pas jus reikalai su karštu vandeniu? Pas mus asmeniškai reikia laukti gerą minutę kol pradeda tekėti karštas vanduo. Pirmo etapo statybos name turim pažįstamą, kuris tam reikalui net boilerį įsirengė.
Prano Tėtis
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 30 Rgp 2008, 11:20
Miestas: Vilnius 7N C2-3

Re: 7-namo diskusija

Standartinė crebain » 05 Vas 2009, 16:14

Blogai su karštu vandeniu, lygiai tas pats ir pas mus. Ir 4 kubai karšto vandens per mėnesį sunaudojama gaunasi manau irgi ne be priežasties.

Iki šiol dar tikėjausi, kad kai atsikraustys daugiau gyventojų ir pradės intensyviau naudoti karštą vandenį, tai gal pagyvės cirkuliacija ir šitai susitvarkys, bet atrodo, kad taip nenutiks. O ką daryt kad pataisyt - neįsivaizduoju; gal kas nors žino, ar yra kokių nors teisinių aktų, pagal kuriuos būtų galima kažką įrodyti dėl to? Ir už ką mes tada mokame tą "gyvatuko mokestį", jeigu nei gyvatukų nėra, nei karšto vandens cirkuliacijos nerasta?
crebain
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 11 Bir 2008, 09:48

Re: 7-namo diskusija

Standartinė dasa » 05 Vas 2009, 16:50

Sveiki, gal kas nors jau ką nors žino iš kur C laiptinėje ta smarvė atsiranda. Nežinau, bet turiu tokią negerą nuojautą, kad pas mus stogas leidžia, nes tos sienos 9 aukšte kažkokios lyg vandeniu aplietos būtų (sakau gal jau ten viduje nuo drėgmės tas polistirolas pūna). O vakar mačiau ant stogo du vyrukus, kurie kažką ten apžiūrinėjo. O dėl vandens tikriausiai jau nieko nepakeisime, nes taip jau namas suprojektuotas, kad butų vandens stovai ir skaitliukai yra ne butuose, o laiptinėje. Jaučiu ten tas vanduo ir cirkuliuoja sau, o kai bute atsuki čiaupą, kol iki jo atbėga...juk keli metrai po grindim.
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: 7-namo diskusija

Standartinė Ricardas » 06 Vas 2009, 12:44

tai vat kad blogai su tuo karstu vandeniu tai tikrai, nes mes pvz po 7kubus sunaudojam jo. o salto, kuri naudoja ir indaplove ir WC ir skalbimo masina, tik 3kubus.
II-ame name. O del to, kad vamzdziai eina po grindimis, o pirmam aukste, po apacia nesildomas parkingas, tai vietoje karsto - bega ledininis kokias 3minutes.
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Re: 7-namo diskusija

Standartinė viktorijakup » 06 Vas 2009, 20:03

Labas Dasa.....!!!!

Mums tai jau irgi atsibodo tas supuvusiu kiausiniu kiausiniu kvapas 7 name....esame is 8 auksto..... tai ten dvokas buna labai stiprus

o is kokio auksto esate !!!
Vartotojo avataras
viktorijakup
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 05 Vas 2009, 20:12

Re: 7-namo diskusija

Standartinė dasa » 06 Vas 2009, 20:13

viktorijakup rašė:Labas Dasa.....!!!!

Mums tai jau irgi atsibodo tas supuvusiu kiausiniu kiausiniu kvapas 7 name....esame is 8 auksto..... tai ten dvokas buna labai stiprus

o is kokio auksto esate !!!

Iš 5-o. Čia kažkas rašė, kad jau registravo šią problemą, įdomu ar gavo kokį atsakymą iš CS. Aš tai kažkada Matui sakiau, žadėjo pažiūrėti kas ten gali būti. Mane tai ne tiek tas dvokas jaudina, kiek jo priežastis, kad neišlystų koks didelis brokas laiptinės viršutiniuose aukštuose.
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: 7-namo diskusija

Standartinė viktorijakup » 06 Vas 2009, 23:08

Gal kas nors ka nors zino apie 7 namo bendrija.... kas naujasnio...kokios zinios...tai liktai isrinkom o kas toliau.....
Vartotojo avataras
viktorijakup
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 05 Vas 2009, 20:12

Re: 7-namo diskusija

Standartinė zipkute » 12 Vas 2009, 14:40

Sveikuciai,
norejau paklausti, kokiu imoniu paslaugas naudojate musu name internetui ir kabelinei? mes vis dar neturime... kazkaip prisiklausem apie TEO visokiu nesamoniu, tai vis galvojam galvojam ir galvojam, ar kazko dar laukti ar griebti ta telekoma...
Vartotojo avataras
zipkute
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 17:18
Miestas: Vilnius 7N

Re: 7-namo diskusija

Standartinė belulino » 12 Vas 2009, 15:10

Sveiki, as nors ne is jusu namo, bet noriu pasakyti, kad man visai normaliai tas TEO. Televizija rodo gerai, internetas irgi mane tenkina. Viskas priklauso nuo jusu noru. Kai as daug dirbu, ir mazai bunu namie tai man ir kanalu ir i-neto greicio pakanka. Internetas faktiskai tik pramogai, susirasinejimui, kartais filmu siuntimui. Kazko-kio super greicio ir nereikia.
Na jei jums reikia darbui - tada kitas reikalas...
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Re: 7-namo diskusija

Standartinė dasa » 12 Vas 2009, 15:17

Na man irgi Teo visai normaliai internetas veikia, filmas per 20-30 min. parsisiunčia, tad greitis manau geras, o ir mokame (bent pirmus metus nedaug). O dėl Gala TV tai nežinau, pas mus palydovinė.
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: 7-namo diskusija

Standartinė crebain » 17 Vas 2009, 13:26

Dėl smarvės: Pas CS problemą užregistravau kažkada gruodžio viduryje, paskui dar pakartojau sausį. Kai skambinau sausį, tai man patvirtino, kad problema dar nesutvarkyta, ir kad paspardys darbukus, kad pradėtų ką nors daryt. Turbūt per mažai įspyrė, reikės dar kartą paskambint.

Dėl interneto: Turiu aš Teo ir nesiskundžiu. Greitis toks, kokį pažadėjo - į užsienį 2Mbps (aka 250KBps), į Lietuvą 40Mbps (aka iš Lietuvos ramiai filmą per 5 minutes parsisiunčiu, kartais ir 4.5MBps ištraukia :)). Pernai kelis kartus buvo stipriau dingęs internetas (porą kartų po 1-2 valandas, vieną kartą dingo parai), bet rodos tas problemas jau sutvarkė, Kaip patys aiškino, tada kai buvo dingęs parai ir taisė kažką sugedusio mūsų stotyje. Dabar viskas maždaug normaliai, tik kas keletą savaičių maršrutizatorių reikia perkrauti, nes toks jausmas, kad per ilgai paveikęs jis pradeda greitį riboti iki 1MB/s :)
Televizoriaus pats nežiūriu, bet draugė nesiskundžia, tai turbūt irgi neblogai :)
crebain
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 11 Bir 2008, 09:48

Re: 7-namo diskusija

Standartinė crebain » 17 Vas 2009, 13:30

O beje, į temą. Gal geriau ne vien forume bėdomis skųskitės, bet ir patys į CS ar tiesiai Juliui paskambinkite? Kad aš vienas skambinėju tai ir neskuba, nes turbūt galvoja, kad man čia vaidenasi arba šiaip kas nors pabezdėjo laiptinėje. Bet jeigu pasipils skambučiai iš visų viršutinių aukštų tai gal pagaliau patikės, kad problema yra.
crebain
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 11 Bir 2008, 09:48

Re: 7-namo diskusija

Standartinė dasa » 17 Vas 2009, 14:07

crebain rašė:O beje, į temą. Gal geriau ne vien forume bėdomis skųskitės, bet ir patys į CS ar tiesiai Juliui paskambinkite? Kad aš vienas skambinėju tai ir neskuba, nes turbūt galvoja, kad man čia vaidenasi arba šiaip kas nors pabezdėjo laiptinėje. Bet jeigu pasipils skambučiai iš visų viršutinių aukštų tai gal pagaliau patikės, kad problema yra.

Skambinu ir aš į tą CS (dėl smarvės neskambinau, nes mūsų aukšte tos smarvės kaip ir nesijaučia, bet aišku prie progos irgi galima užsiminti). Šiandien pastebėjau, kad sugadintas parkingo durų (kur prie vartų) užraktas, jaučiu reikia ten kokią spyną kabinti, nes vagims tai dabar atviras kelias į namą. Tik įtariu dėl spynos ar tik parašų gyventojų nereiktų rinkti, nes CS pradės aiškinti, kad kokie elektrikai-santechnikai pro ten vaikšto, ir sąskaitą kosminę išstatys. Būtų bendrija, galėtume patys kažkaip jau namo saugumu pasirūpinti (ir žymiai pigiau nei CS gali pasiūlyti). Tik vat kažkaip tyla dėl bendrijos. Jeigu atsirado kokių nesklandumų su registracija, tai gal galima būtų pranešti. O tai dabar neaišku ar tai jinai bus ar ne.
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: 7-namo diskusija

Standartinė Gytis&Vilma » 17 Vas 2009, 21:01

Siandien irgi ta pacia problema pastebejau. Anksciau tos durys pastoviai buvo neuzdaromos, tik priveriamos. Matyt kazkam atsibodo tai ir nusprende spyna sulauzyt. Manau reiktu savaliskai jas sutvarkyti, nes su tais CS pasiaiskimais, tai.... Bet is kitos puses, jos kaip ir evakuacijai priskiriamos, nes is vidaus atsidaro. Tai vel gi beda. Todel nelabai aisku kaip su jom pasielgti.
Gytis&Vilma
 
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 16:32
Miestas: 7N

Re: 7-namo diskusija

Standartinė dasa » 17 Vas 2009, 21:55

Gytis&Vilma rašė:Siandien irgi ta pacia problema pastebejau. Anksciau tos durys pastoviai buvo neuzdaromos, tik priveriamos. Matyt kazkam atsibodo tai ir nusprende spyna sulauzyt. Manau reiktu savaliskai jas sutvarkyti, nes su tais CS pasiaiskimais, tai.... Bet is kitos puses, jos kaip ir evakuacijai priskiriamos, nes is vidaus atsidaro. Tai vel gi beda. Todel nelabai aisku kaip su jom pasielgti.

Joo, kol mes patys namo nevaldom tai tikrai gali būti problema. O šiaip galėtume rinktis, kas svarbiau- realus ir kaip įtariama kiekvieną naktį (nes sprendžiant iš kai kurių BK gyventojų patirties, vagys apsilanko mūsų namuose kiekvieną naktį) egzistuojantis pavojus būti apvogtam, ar evakuacija galimo gaisro atveju (tam mano galva galima ir laiptinių duris naudoti). O tie varteliai man rodos tik aptarnaujančiam personalui reikalingi.
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: 7-namo diskusija

Standartinė Ricardas » 18 Vas 2009, 16:08

II-ame name taip pat. Spynas jau seniau pradejo lauzyti tu duru, kur pastoviai kas nors uzdaro, kad bet kas nepatektu..
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Re: 7-namo diskusija

Standartinė viktorijakup » 24 Vas 2009, 22:27

Na vat, kai mes uzvesime nauja tema - ji bus apie bendrija.
Mane jau uzkniso isrinkta iniciatyva, kurios nera.
Nera ir diskusijos!
Kol kas negaliu temos uzvesti, nes ekrane nematau NEW TOPIC, nors versija pas mane ENG kompiuteryje. Netrukus issiaiskinsime kas ir kaip, tada parasysiu.
O siaip, mes visi mokame santechnikui po 15 LTL kas menesi uz vamzdziu prieziura! O kai namo bendrija isikuri - gali savo santechnika surasti. O po 15 LTL moketi uz prieziura naujo namo ir dar su garantijomis - manau isskirtinai gera prabanga RUBIKONO kazkokiam samdomam "barygai". Pasiziurekite savo mokejimu lapeliuose. Mokame uz tai, kad yra garantija, bet vistiek mokame, nes nemoketi oficialiai negalime, bet ar tokia suma reikia moketi?! Tai pirmas minusas del bendrijos neveiklos, o Aiste mes jau ispejome kad taip yra, jokiu ziniu!
ANTRA - musu nama valo SVAROS BIURAS, o mes su jais negalime persirasyti sutarties? SVAROS BIURAS - IMPULSAS. Susitare del sutarties, susitartume ir del nuolaidu IMPULS sporto klubui! Nenaudojame savo potencialo visiskai sioje vietoje!
TRECIA - del TV. As cia pramusiau tokios info, kad VINETIKA ir TEO yra pasirase sutartis su RUBIKONU, o galetu/privaletu - su mumis/bendrija! O dar - pas mus i rajona "labai sunkiai" eina VINITA (88 kanalai - "ledine skaitmenine") ir jai labai sunku. Man papasakojo labai atsakingas asmuo situacija, tad... Esant namo bendrijai - VINITA isisvesti butu isskirtinai lengva, bet kol mes neveiklus - kai kas specialiai neleidzia jiems ateiti!
VINITA siuo metu tik pirmuose 2 ar 3 namuose.
Pavydziu jiems baltu pavydu.

O dabar pabaigai - jei mane girdi/mato AISTE:
1 Kas nutiko su isrinkta bendrija ir pavaduotojais/sekretoriais ir kitais?
2 Ar yra reikalas daugiau zmoniu ivelti i valdyma, kad lengviau butu?
3 Ar isrinktai "valdybai" kazkas grasino, ar siule kysi, kad viskas sustojo?
4 Kokios neveiklumo ir neveiksnumo priezastys?
5 Buvome labai aistringi ir uzsidege kai rinkomes, o dabar? Kas dabar ivyko?
Vartotojo avataras
viktorijakup
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 05 Vas 2009, 20:12

Re: 7-namo diskusija

Standartinė Gytis&Vilma » 25 Vas 2009, 11:07

Totally agree!!!
Gytis&Vilma
 
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 16:32
Miestas: 7N

Re: 7-namo diskusija

Standartinė escada » 03 Kov 2009, 22:11

Sveiki, mieli kaimynai!!! Skaiciau vis foruma ir laukiau kada gi atsilieps ta "sauni: mergina kuri taip draskesi del bendrijos, tai diskutavo susirinkimuose ir forume, o dabar tik ziuriu is masinos greiciau skuba namo, kad nereiketu niekam nieko aiskint, tai gal galu gale issiaiskinam kas ten darosi? nejaugi reikes gaudyt???
escada
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 23:09
Miestas: Vilnius

Re: 7-namo diskusija

Standartinė Renata » 04 Kov 2009, 11:12

sveiki kaimynai,

paskaičiau mūsų forumą ir nustebau kad yra kas visai nedaug moka už vilniaus energija. :roll: pas mus 62 kv/m butas laikome ant 2 padalos (nepasakyčiau kad labai namuose karšta būtų) o saskaita už praitą mėnesį 335 LT tai norėjau sužinoti kaip kiti mūsų namo gyventojai šildosi?
Renata
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 07 Sau 2008, 11:46
Miestas: 7 namas;) C3-2

Re: 7-namo diskusija

Standartinė dasa » 04 Kov 2009, 20:22

Renata rašė:sveiki kaimynai,

paskaičiau mūsų forumą ir nustebau kad yra kas visai nedaug moka už vilniaus energija. :roll: pas mus 62 kv/m butas laikome ant 2 padalos (nepasakyčiau kad labai namuose karšta būtų) o saskaita už praitą mėnesį 335 LT tai norėjau sužinoti kaip kiti mūsų namo gyventojai šildosi?

Gal langai pas jus nesureguliuoti, arba tas juodas reguliatorius vonioje per dau atsuktas. Mes už 78 kv.m su laiptinės šildymu 240 Lt sumokėjome.
O dėl bendrijos tai pilnai sutinku, kad reikia jau kažką daryti. Gal vieną vakarą pas Aistę tiesiog nueiti susirinkus .
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

AnkstesnisKitas

Grįžti į II-as etapas (Fiziku g. 10, 12, 14, 16)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron