6 namas, fizikų 14

Moderatoriai: SuperLapeSnape, Raymond, Vytis

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė A.Ga » 18 Geg 2009, 12:18

Pakeliam stulpelius, nesinervuojam ir nesukam plauciu :mrgreen:
Vartotojo avataras
A.Ga
 
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 14:33
Miestas: 6N-B

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė Jolitux » 18 Geg 2009, 17:09

Prisimenu karta ziema man buvo aklinai uzstatytas pravaziavimas i vidini kiema, todel su vezimeliu niekaip negalejau papulti. Man buvo pikta. Labai pikta netgi! Bet negaliu kazko uzputi uz uzsimirsima ar nezinojima.


Nepykit, bet manau, kad tai buvo is dalies jusu paciu klaida, kadangi atsikrauste jus neinformavote gyventoju. Is kur zmonems zinoti, kad ju name nuomosis buta zmones su negalia. Gi ne aiskiaregiai esame. Yra skelbimu lenta. Manau, nesunku butu buve brukstelti prasyma, kad vairuotojai masinas brome statytu didesniu atstumu viena nuo kitos. Nors ir anksciau taip buvo daroma, del vaikisku vezimeliu. Kiek pazystu kaimynu, visi geranoriski, taip, kad bendraudami ir prasydami tik palengvinsim sau gyvenima.
P.S. Pikta ir kai randi savo masina nubreztu sonu nuo pradzios iki galo! Nors atstumas tarp masinu maximalus. Veliau paaiskejo, kad ne mano vienos cia taip masinyte pazenklinta.
Vartotojo avataras
Jolitux
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 16 Sau 2008, 15:49
Miestas: Vilnius

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė dasa » 18 Geg 2009, 18:51

Jolitux rašė:Prisimenu karta ziema man buvo aklinai uzstatytas pravaziavimas i vidini kiema, todel su vezimeliu niekaip negalejau papulti. Man buvo pikta. Labai pikta netgi! Bet negaliu kazko uzputi uz uzsimirsima ar nezinojima.


Nepykit, bet manau, kad tai buvo is dalies jusu paciu klaida, kadangi atsikrauste jus neinformavote gyventoju. Is kur zmonems zinoti, kad ju name nuomosis buta zmones su negalia. Gi ne aiskiaregiai esame. Yra skelbimu lenta. Manau, nesunku butu buve brukstelti prasyma, kad vairuotojai masinas brome statytu didesniu atstumu viena nuo kitos. Nors ir anksciau taip buvo daroma, del vaikisku vezimeliu. Kiek pazystu kaimynu, visi geranoriski, taip, kad bendraudami ir prasydami tik palengvinsim sau gyvenima.
P.S. Pikta ir kai randi savo masina nubreztu sonu nuo pradzios iki galo! Nors atstumas tarp masinu maximalus. Veliau paaiskejo, kad ne mano vienos cia taip masinyte pazenklinta.

Tas įvažiavimas skirtas gaisrinės automobiliams, o ne gyventojų automobiliams statyti, man įdomu, kai neduok Dieve užsidegs koks butas (2 name jau buvo toks atvejis), prie kurio privažiuoti galima tik per vidinį kiemą. Tada kam tie žmonės turės dėkoti, kad gaisrininkai negalėjo jų buto užgesinti? Tikriausiai tiems automobilių savininkams, kurie bromą užstato? O su triratuku ir aš dažnai vaiko negaliu tarp tų mašinų pravežti, tad geriausia ten iš viso nestatyti automobilių, ir nereikės pikti ant tų, kurie netyčia juos subraižo.
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė viktorijakup » 18 Geg 2009, 20:27

Eilinis tipinis atvejis - uzstatyti kuoliukai, kurie gaisrininkams skirti.
Cia esant namo bendrijai - kuoliukus perkelti be problemu butu.
7 name yra tokiu, kurie savo masinas laiko toje vietoje, o savo vietoje nelaiko.
Mat pavogs/apvogs jo grabeli palikta ne po langais.
Vistiek nieko nesugebesit padaryti, jei jums langa ismus ir pabegs su jusu ten kokiu skeciu ir magnetofonu ar pan.

Del parkavimo - tipinis visuomeninis atsilikimas jauciasi ryskiai. Netgi jaunojoje kartoje.
Kad ir kaip juokinga ar gaila butu - nepabegsime nuo sios tiesos.

As tikejausi, kad siame rajone zmones tikrai bus zymiai pazenge i prieki, deja, klydau.

Pazanga jauciasi, bet labai nedidele.

Tiek parkavimo ypatumai, tiek bendrijos kurimo svarbos nesupratime, tiek...
Vartotojo avataras
viktorijakup
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 05 Vas 2009, 20:12

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė Raymond » 18 Geg 2009, 22:45

Garbingas kaimyne Viktorijakup.
Taip, mes turime teise reiksti savo nuomone, bet labai prasau nenaudoti vulgarizmo ir necenzuriniu zodziu.
Gerbkime vieni kitus.
Izeidziant kitus nemanau kad esate geresnis...
Su pagarba "kalvu" gyventojas.
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė Sicilietis » 22 Geg 2009, 14:18

:D :D :D
Vartotojo avataras
Sicilietis
 
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 08 Vas 2008, 14:29
Miestas: 6n-B1-2

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė Sicilietis » 26 Geg 2009, 10:23

Norejau pasiteirauti viktorijakup, kaip supratau jus daug zinote apie bendrijos kurima bajoru kalvose. Cia kalba eina apie visus ar tik 7 nama? Aciu uz atsakyma
Vartotojo avataras
Sicilietis
 
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 08 Vas 2008, 14:29
Miestas: 6n-B1-2

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė RYshKI » 04 Bir 2009, 00:25

Daugmaz pasidariau tokia isvada, kad Jus visi ziurit vien tik is savo varpines ir patys darot viska tik teisingai, o taip netycia nutiko, kad Jus supa vien durneliai kurie kazko vis nemoka.

ps. Jolitux nemanau, kad kurie suauge zmones samoningai braize Jusu automobili, atkreipkit demesi, kad kieme laksto ir tuntas vaiku su dviraciais. As irgi pati ten nebestatau masinos kai radau perbrauktas duris.
RYshKI
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 18 Bal 2009, 21:08

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė RYshKI » 04 Bir 2009, 00:28

Daugmaz pasidariau tokia isvada, kad Jus visi ziurit vien tik is savo varpines ir patys darot viska tik teisingai, o taip netycia nutiko, kad Jus supa vien durneliai kurie kazko vis nemoka.

ps. Jolitux nemanau, kad kurie suauge zmones samoningai braize Jusu automobili, atkreipkit demesi, kad kieme laksto ir tuntas vaiku su dviraciais. As irgi pati ten nebestatau masinos kai radau perbrauktas duris.
RYshKI
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 18 Bal 2009, 21:08

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė A.Ga » 05 Bir 2009, 10:38

Sveiki, kaimynai.
Klausimas del B laiptines parkingo islauztu duru, gal kas turit informacijos, tvarkys jas, netvarkys?
Vartotojo avataras
A.Ga
 
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 14:33
Miestas: 6N-B

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė Martyna » 05 Bir 2009, 17:28

buvo lb nemalonu pamatyti pozemineje aiksteleje salia statancio kaimyno masinos isdauzta langa. Dar karta pasitvirtina nuostata, kad nieko negali palikti masinoje, net ir statant ja ne lauke..
Martyna
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 16 Gru 2008, 22:31
Miestas: Vilnius, 6n-C

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė A.Ga » 08 Bir 2009, 13:15

Manau, jog pozeminis parkingas yra labiau padidintos rizikos, nei antzeminis. Antzeminiam bent jau kaimynas gali prie lango prieti suveikus signalizacijai. O pozeminiam, spyga, kokia tikimybe, kad gilia nakti kazkas eis i parkinga ir uztiks ten? Minimali.

Kuri masiniuka apvoge?
Vartotojo avataras
A.Ga
 
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 14:33
Miestas: 6N-B

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė Lince » 09 Bir 2009, 14:57

sveiki

nesmagu, kai randi apvogta masina, bet negi nieko nedaysim, tik ziuresim, kaip viena po kitos svarina masinas musu pozeminiam parkinge? nezinau kaip A ir B laiptiniu kaimynai, bet C laiptine nerakina duru i parkinga. gal pradedam jas rakinti? tai turbut tik minimali apsauga, bet vis siokios tokios pastangos :)
rakinti laiptine raktais, ypac grizus su pirkiniu pilnom rankom, nepatogu. gal kasnors zinote ar galetu ideti magnetine spyna, kuri atsirakintu su "cipukais"? name, kur anksciau gyvenau buvome tokia isideje, tikrai buvo patogiau nei kiekviena karta atsirakineti paprastu raktu. gal yra kitokiu "technologiju", kuriomis galetume pakeisti paprasta spyna (as siuose dalykuose mazai nusimanau :) )?
be to daznai ryte randu atidarytus parkingo vartus (del to jau esu i foruma rasiusi), juk galime zvilgtelti isvaziuojant ar vartai uzsidaro.
cia tik mano pamastymai, reiktu daugumos iniciatyvos, kad kazka padarytume.
kaimynai ka manot :?: :!: :wink:
Vartotojo avataras
Lince
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 17 Lie 2008, 08:27
Miestas: 6N-C

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė Martyna » 09 Bir 2009, 16:13

As uz! Laiptine rakinti butina.
Martyna
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 16 Gru 2008, 22:31
Miestas: Vilnius, 6n-C

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė A.Ga » 09 Bir 2009, 16:31

As irgi uz. Bet... B laiptine savo duris rakino. Po kurio laiko jas islauze velniop kazkas. Uzvakar skambinau i CS su klausimu "kur spynos serdele duru B laiptines???". Atsakymas "eeeee....nera? rimtai nera?? ojojoyyyy, reiks pagal rakta sirdele daryt.... ajajajyyyy". Esme, kad siuo metu nera ka rakinti :D
O ir rakinimas, kaip parode praktika, nuo islauzimo neapsaugojo.

Bet as uz :D
Vartotojo avataras
A.Ga
 
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 14:33
Miestas: 6N-B

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė RYshKI » 14 Bir 2009, 03:24

oho... kol as ramiai atostogauju pasirodo va kas vyksta. Nesmagu nesmagu.... bet man atrodo tie uzraktai nelabai ka ir pades. Juk garaza galima rankiniu budu atidaryt ir uzdaryt - niekad nepabandet? Nematau didelio tikslo rakint parkingo duris. Cia tos kur i lifta papult kaip as suprantu?
RYshKI
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 18 Bal 2009, 21:08

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė Raymond » 14 Bir 2009, 10:34

sakot nera tikslo rakint duru...
tai turiu pasiulyma... jeigu vagys vistiek gali atidaryti bet kurias durys, tai gal irsavo buto nerakinkit...!!!
vartus galima atidaryti tik patekus i vidu, tai ir reikia sudaryti kuo daugiau trukdziu vagims patekti i vidu.
Kiekviena smulkmena kuri sustabdo vagi, ji vargina, ir jis gal tada nuspres surasti lengvesni grobi, kita nama.
Tam kad atrakinti kokias durys arba tvora jam reikia nestis papildoma rakta ar iranki, o visu irankiu jis nebetampys, todel rinksis lengviausia iejima i patalpa.
Man tikrai atrodo kad nera sunku paskui save uzrakinti vienas ar kitas durys... einant i toaleta atrodo kaskart rakiname durys ir negalvojame apie magnetus ar pritraukejus...
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė dasa » 14 Bir 2009, 11:48

[quote="Raymond"]Tas rakinimas tikrai yra beprasmis, nes galiu jums garantuoti, kad duris rakins tik 1/3 dalis gyventojų, o kitiems bus patogiau vaikščioti be jokių užraktų, tad kol saugumu nesusirūpins visi namo gyventojai, tol nėra prasmės imtis kažkokių priemonių (po to patiems brangiau gausis, kai vagys tas spynas išlauš, o CS dar už naujų pastatymą nulups dvigubai). O vagims tie užraktai tai jau tikrai jokių problemų nesudarys, tik papildomas adrenalino ir pasitenkinimo savo meistriškumu kiekį gaus jas išlauždami :twisted:
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė Raymond » 14 Bir 2009, 12:10

galiu dar karta pasikartoti, tada nerakinkite ir savo buto duru, tegul vagis isnesa viska ka tik nori is jusu buto bet uz tai liks durys ir spynos sveikos...
visos spynos atrakinamos... bet esme tame, kad tam reikia laiko o laikas duoda sansu kad koks nors kaimynas gales sutrukdyti vagims...
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė dasa » 14 Bir 2009, 12:20

Raymond rašė:galiu dar karta pasikartoti, tada nerakinkite ir savo buto duru, tegul vagis isnesa viska ka tik nori is jusu buto bet uz tai liks durys ir spynos sveikos...
visos spynos atrakinamos... bet esme tame, kad tam reikia laiko o laikas duoda sansu kad koks nors kaimynas gales sutrukdyti vagims...

Yra skirtumas tarp savo buto durų rakinimo ir bendrų patalpų durų rakinimo. Už buto saugumą yra atsakingi jo gyventojai, kurie tikrai neliks abejingi savo turto saugumui ir kiekvienas, net ir vaikai rakins duris. Savo šeimos narius jūs tikrai galite įtikinti tą daryti :) Tačiau įtikinti rakinti tas duris visus kaimynus...na ką gi sėkmės, gal jums tai pavyks ir jūsų namas bus saugesnis. Tarp kitko aš nesu prieš rakinimą (aš visom keturiom už :) rakinimą ), tik tą reikia daryti visiems be išimties (kaip ir uždarinėti garažo vartus, ką iki šiol daro ne visi).
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė Raymond » 14 Bir 2009, 14:30

Musu namas sakyciau pavyzdingai rakina durys ir toliau visokiausiais budais stengsiuos visus raginti tai daryti, nes man rupi ne tik savo bet ir kitu turto saugumas.
Jeigupvz as visada rakinciau durys, kitam tektu vistiek nesiotis raktus, tai jau pasiekimas, tada liks ta zmogu itikinti kad ir jis karintu durys.
O del to kad vagims tai pramoga gadinti spynas, ka gi po keliu kartu vagims nusibos tai daryti.
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė RYshKI » 16 Bir 2009, 04:45

Jo... diskutuokit forume ir tikekit, kad visi rakins.

O Raymond nepulk i krastutinumus del to buto rakinimo. Tik pasakiau, kaip man atrodo. O dabar galima pagalvot as siulau atlapot visas duris ir pakviest visus vagis ant sveciu. As parkinge net masinos nestatau!
Sita foruma man atrodo isvis galima tik vienam tyliai skaityt, nes ka bepasakytum visada atsiranda afygienu teisuoliu, kurie "intiligentiskai" uzpuola su savo isvedziojimais.
RYshKI
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 18 Bal 2009, 21:08

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė Raymond » 16 Bir 2009, 08:24

RYshKI, atsiprasau jeigu mano komentarai Tave kaip nors izeide, nenorejau uzpulti.
Tiesiog man rupi saugumas.
Nesu teisuolis.
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė Lince » 18 Bir 2009, 13:23

matau, kad dauguma pasisakiusiu yra "uz" laiptiniu rakinima :) valio :)
manau, kad ispradziu bus labai sunku "priprasti" ir "pripratinti" visus kaimynus, kurie naudojasi parkingu saziningai paskui save uzrakinti duris, bet juk reikia pasistengti ir pabandyti :wink:
tai 100% neapsaugos nuo vagiu, bet po kurio laiko tikekimes jiems atsibos lauzyti musu spynas!

vakar grizusi po darbo patikrinau ir visos 3 laiptines buvo atrakintos :? o B laiptinej turbut dar sprendziamos problemos po spynos islauzmo?
as padarysiu skelbimus, kad planuojame pradeti rakinti iejimus i parkinga ir kad tiek, kurie nezino kur padejo/neturi/pamete savo laiptines parkingo rakciuka pasirupintu nauju. "pasiruosimui" manau turetu uztekti kokios savaites, ka manot? ir (pvz) nuo birzelio 29d. visi pradedame rakinti duris.
ar pritariate tokiam planui? :D
Vartotojo avataras
Lince
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 17 Lie 2008, 08:27
Miestas: 6N-C

Re: 6 namas, fizikų 14

Standartinė A.Ga » 19 Bir 2009, 10:22

Pritariam :)
Vartotojo avataras
A.Ga
 
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 14:33
Miestas: 6N-B

AnkstesnisKitas

Grįžti į II-as etapas (Fiziku g. 10, 12, 14, 16)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron